Proces

Proces twórczy to droga, którą przebywają wspólnie inwestor, projektant, artysta oraz rzemieślnik. To właśnie za ich sprawą myśl przeobraża się w formę, która w efekcie współpracy pojawi się w przestrzeni dla kolejnych pokoleń. Przejście przez wszystkie kolejne etapy procesu wymaga wzajemnego zaufania oraz cierpliwego omówienia wielu aspektów w celu zrozumienia potrzeb. To nie tylko wyzwanie, ale także fascynująca podróż, w którą z entuzjazmem i radością zabieramy każdego klienta.

01.

Wizja

Pierwsze spotkanie z klientem ma na celu poznanie jego potrzeb oraz oczekiwań. Wspólnie wyznaczamy na nim kierunek pod kątem stylistyki i standardu wykończenia. Prezentujemy portfolio naszych klasycznych i nowoczesnych realizacji, jak również katalog autorskich wzorów marki Butrykowski inspirowanych stylem francuskim oraz włoskim. Udostępniamy do wglądu próbki prac najlepiej oddających kunszt naszego rzemiosła, a także określamy wstępny budżet przedsięwzięcia.

02.

Perspektywa

Kolejnym krokiem na naszej drodze jest stworzenie zarysu koncepcji. Na podstawie zebranych wcześniej danych i inspiracji powstaje kilka wersji rysunków wstępnych. Omawiamy je, doradzamy, przedstawiamy możliwe rozwiązania, aby Klient mógł zatwierdzić wzór. Gdy plany zyskają akceptację, określamy warunki współpracy.

03.

Forma

Na etapie projektu wstępnego złożone zamówienie przerodziło się z zamysłu w rysunek. Teraz przerodzi się z rysunku w namacalną formę. Wzorniki to detale i fragmenty projektu, który projektant może przygotować na życzenie jako wizualizację. Tworzymy je, by upewnić się, że wybrana forma wygląda perfekcyjnie w trzech wymiarach. Przygotowanie wzorników to również moment, gdy Klient po raz pierwszy może dotknąć powstającego w rękach artysty dzieła.

04.

Treść

Opracowany we wcześniejszych krokach plan wchodzi w pracowni w decydującą fazę. Zaczyna istnieć w przestrzeni. Dzięki doświadczeniu naszych wybitnych rzemieślników, bezkształtne tworzywo przeradza się w artefakt. Zaczyna oddziaływać na zmysły i budzić emocje. Zyskuje gabaryty, proporcje, teksturę. Mistrzowie kowalstwa z pasją dopracowują każdy detal, by wykończone dzieło zachwycało pięknem.

05.

Grande Finale

Przebieg montażu realizowany jest pod ścisłym nadzorem wykwalifikowanego pracownika. Nasi fachowcy dbają o czystość oraz bezpieczeństwo pracy. Świadomość perfekcyjnego dopełnienia aranżacji przestrzeni wieńczy wspólnie przebytą drogę, a ukończona realizacja wyraża pasję, która definiuje naszą pracę podczas całego procesu. Od pierwszego pociągnięcia ołówkiem aż po montaż upragnionego dzieła.