Realizacje

Realizacje zewnętrzne - zgoda z naturą

Realizacje zewnętrzne – zgoda z naturą

Obcowanie ze sztuką pod gołym niebem wprawia w wyjątkowy nastrój doskonale pobudzając zmysły. Oferujemy takie elementy zewnętrzne jak bramy, ogrodzenia, kraty czy ławki. Zawsze dbamy o zgodność z gustem inwestora – od klasycznych wzorów zdobionych ręcznie kutymi ornamentami, aż po nowoczesne i minimalistyczne formy.

Projekty różnią się od siebie stylistyką – na życzenie klientów wykonujemy zarówno proste, minimalistyczne wzory, jak i bogato zdobione i z wieloma detalami. Zachęcamy do obejrzenia galerii z przykładami naszych realizacji balustrad zewnętrznych, co może zainspirować do stworzenia autorskiego projektu i zrealizowania własnej artystycznej wizji

Realizacje wewnętrzne - styl i trwałość

Realizacje wewnętrzne – styl i trwałość

Elementy kute wewnętrzne to udane połączenie stylu i wysokich walorów estetycznych z jakością i trwałością na lata. Wybierając produkty pochodzące z naszej pracowni, klienci mają gwarancję, że otrzymają ponadczasowy projekt z nowoczesnymi akcentami, który odnajdzie się w każdym wnętrzu. Inwestowanie w jakość na dłuższą metę to coś, co się opłaca.

Propozycje z naszej pracowni przetrwają znacznie dłużej, a ich walory estetyczne, kolory czy faktura pozostaną niezmienne przez długo. Metal w aranżacji wnętrz to modny kierunek, który nada pomieszczeniom nowoczesności. Pięknie odbija światło i rozjaśnia, doskonale prezentuje się z innymi materiałami i fakturami: szkłem, drewnem, surową cegłą

Oświetlenie Butrykowski

Oświetlenie wewnętrzne – majestatyczne piękno

Światło odgrywa kluczową rolę w postrzeganiu oraz obserwacji otaczającej nas rzeczywistości. Jeśli płynie z godnego uwagi dzieła sztuki użytkowej, tym bardziej zachwyca. Projektujemy i wykonujemy kute lampy oraz zjawiskowe świetliki. Wszystkie nasze realizacje wykonywane są ręcznie, przy użyciu najwyższej jakości materiałów oraz metali szlachetnych.

Wszystkie nasze realizacje wyróżnia dbałość o najdrobniejszy element wykończenia. Z zegarmistrzowską precyzją dopracowujemy każdy szlif czy rzeźbienie. Przedstawione tutaj elementy gotowych projektów reprezentujących różne style architektoniczne ukazują, jak wszechstronni i kreatywni są nasi rzemieślnicy.

Szanujemy prywatność naszych Klientów, dlatego nie udostępniamy większości wykonanych przez pracownię Butrykowski realizacji. Aby je zobaczyć, prosimy o kontakt osobisty.