Zakres oferty

Kowalstwo – ponadczasowa tradycja

Łącząc tradycyjne techniki kowalstwa ze sztuką, podstawowe elementy żelaza, mosiądzu i miedzi mogą być przetwarzane w nieskończoność. Projektujemy, tworzymy, a także montujemy wyjątkowe dzieła architektury zewnętrznej oraz wewnętrznej. Oferujemy wzory zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Nasze realizacje doskonale odnajdą się w dowolnym wnętrzu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a proponowane przez nas rozwiązania możemy przekształcać zgodnie z życzeniem klienta.

Uważnie i wnikliwie słuchamy sugestii oraz spostrzeżeń zleceniodawcy doskonale wiedząc, że to klucz do udanej współpracy. Zapewniając kompleksową obsługę na najwyższym poziomie jesteśmy z Państwem podczas każdego etapu – od precyzyjnych pomiarów w miejscu budowy, po dostarczenie i montaż.

Metaloplastyka – niekończąca się opowieść

Nowoczesne techniki, design oraz dostępność materiałów z całego świata pozwalają przesuwać granice jeszcze dalej, jeśli chodzi o pomysłowość obróbki metali. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom i wykorzystywaniu najwyższej jakości materiałów potrafimy sprostać każdemu wyzwaniu. „Kontakt z metalem jest źródłem satysfakcji w codziennej pracy. Pracujemy z żelazem, aluminium i mosiądzem, oferując proste, naturalne wykończenia.

Myślę, że musimy wrócić do czegoś bardziej naturalnego i pamiętać, że to nie efekty powierzchniowe, ale sam projekt przedmiotu musi pozostać sercem każdego elementu i który ostatecznie określi jego jakość. Dzięki indywidualnemu spojrzeniu na każdy projekt, każdy z nich jest absolutnie unikatowy i „skrojony na miarę”.

Dla architektów, projektantów i konserwatorów

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Z przyjemnością zrealizujemy zarówno projekty inspirowane historycznymi realizacjami, jak i nowymi designerskimi wizjami. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, iż doskonale wiemy jak istotna jest relacja pomiędzy inwestorem, wizjonerem a twórcą. Służymy wiedzą, kompetencjami, archiwalną bazą elementów i historycznych wzorów z oryginalnych katalogów XIX wieku, a także bazą nowych projektów, które ułatwią wybór kierunku lub wykonanie zlecenia. Chętnie doradzimy i pomożemy przy realizacji Państwa pomysłów.

Talent i wyobraźnia twórców, z którymi współpracujemy, sprawiają, że w praktyce naszego rzemiosła stajemy się coraz bardziej odważni i wymagający. Szanując prywatność naszych inwestorów oraz respektując prawa autorskie projektantów, na podstawie których wykonujemy niektóre nasze projekty, nie udostępniamy wielu zdjęć z naszych realizacji. W celu zapoznania się z pełniejszym obrazem naszych prac zachęcamy do kontaktu osobistego.